• Akçaburgaz Mah. 3020 Sk. No:31-37 KLM, 34518 Esenyurt/İstanbul
  • 0212 879 25 91
    info@projeexpo.com
İLETİŞİM FORMU

Fuarlar, firmanızı ve ürünlerinizi en iyi tanıtmanın yoludur ve standınız firmanızın kartviziti gibidir. Tasarımı, konumu, her bir detayı ile ürün kimliğini öne çıkartarak firmanızın sektördeki önemini yansıtabilmelidir.  

 

Ziyaretçiyi cezbetmeli, sadece göz alıcı bunun yanında davetkâr olmalıdır. Duygulara hitap edebilmeli ve abartılı olmadan etkileyici olabilmelidir. 

 

Fuar yerinizi verimli kullanmanızı sağlamak ve fuardan azami verimi alabilmeniz için stand konseptini çok iyi hazırlamak gerekir. 
Bir stand, büyüklüğüne bakılmaksızın üç fonksiyon alanına ayrılır:

    • Sunum Alanı
Fuara katılış amacı ve sergilenecek ürünlerin miktarı ve cinsi bu konudaki alan ihtiyacını belirler, ancak stand alanı ziyaretçilerin ürünleri rahatça inceleyebileceği genişlikte olmalıdır. Ürünlerle ilgili panolar veya yapılacak video sunumları gibi malzeme ve faaliyetler de bu alanın kapsamı içindedir.
    • Görüşme Alanı
Ürünün ve yapılacak görüşmelerin niteliğine göre açık veya kapalı mekanlardan oluşabilen bu alan, fuarın akışı içinde rahat bir ortam sağlamalıdır. Ayrıca ziyaretçilere hızlı bilgi akışını sağlayabilmek amacıyla oluşturulacak bir enformasyon masası ve ikramlar için ayrılmış bölümler de ihtiyaca göre hesaba katılmalıdır.
    • Hizmet Alanları
Kişisel eşyaların konulabileceği bir kapalı bölüm, promosyon ürünlerinin veya stoklanacak malzemenin saklanacağı bir depo, sakin ortamda yapılması gereken görüşmeler için bir küçük ofis, içeceklerin konulacağı bir buzdolabı gibi unsurlar da göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Bu alanların toplamı stand alanını verir. Fuarın amacına ve ürünün özelliklerine göre bu alanlar hesaplanmalı ve ihtiyaç duyulan stand alanı tespit edilmelidir.

ProjeExpo olarak; mesleki yeterliliğe sahip, iş güvenliği ve sağlığı kurallarına riayet eden, etik ve sosyal uygunluk kriterlerine sahip ekibimiz ile deneyimlerimizi, ürünleriniz ile harmanlayarak ürün yelpazenizi öne çıkartacak ve firmanızın kimliğini yansıtacak en işlevsel stand tasarımlarını birlikte planlayabiliriz.

 

MİSYONUMUZ
Misyonumuz, çözüm ortaklığı yaptığımız firmaları en iyi şekilde analiz ederek mevcut ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini en doğru şekilde belirlemek. Kurumsal kimliklerini ve ürünlerini ön plana çıkartacak en uygun vitrini oluşturmak.

 

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz yaptığımız tüm projelerde iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmet sunmak öncelikli amacımızdır. Çalışanlarımız, Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle güvenilir saygın bir iletişim ağı kurmak önemli diğer bir önceliğimizdir. Yurt içi yurt dışında kültürel miraslarımıza, tarihi dokularımıza, doğaya ve çevreye zarar vermeden, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak tanıtım ve üretim faaliyetlerini sürdürmek ise başlıca ilkelerimiz arasında yer almaktadır.